Helpdesk

Vragen over de arbocatalogus kunt u stellen aan:

Lucille Berkelder, senior beleidsmedewerker arbeidsvoorwaarden NFU,
berkelder@nfu.nl
, 030 2739 641.

Edwin Hagelen, projectleider Arbocatalogus UMC's, P&O Gezondheid UMC Utrecht,
e.hagelen@umcutrecht.nl , 088 75 63093.

Inhoudelijke vragen over arbeidsomstandigheden kunt u stellen aan uw arboadviseur (alleen zichtbaar wanneer u bent ingelogd bij dokterhoe)

Voor technische vragen heeft elk UMC een functioneel beheerder die u helpt als u problemen heeft met inloggen of aanmelden:
AMC: Eric Kat, e.kat@amc.uva.nl
Erasmus MC: Hans Ravensbergen, J.Ravensbergen@erasmusmc.nl 
LUMC: Fred van Dam, F.J.van_Dam@lumc.nl
Maastricht MUMC: vacant
UMCG: vacant
Radboud umc: Pieternel van Heijst, pieternel.vanheijst@radboudumc.nl
UMC Utrecht: Edwin Hagelen, e.hagelen@umcutrecht.nl
VUmc: Isabel Priesman m.i.priesman@vu.nl

 

Om deze content te kunnen bekijken is de Adobe Flash plugin vereist.